Moein22

هر کی برنامه استیم رو داره و بازی CSGO این پست بخونه

پست های پیشنهاد شده

اقا/خانم    سلام هرکی اگه تو برنامه استیم بازی کانتر گلوبال رو داره میشه کمکم کنه؟ لطفا اسپم علکی نکنید ممنون.

میرم تو بازی کانتر گلوبال بعد یه مچ رو شروع میکنم این ارور رو میده -----> img_5ae2d2ff68661.png

لطفا یه راه حلی بدید که به درد بخور باشه ممنونم.

بعد یک چیز دیگه اگه میتونید یه لینک چیزی بدین ببینم میتونم با ادمین های استیم ارتباط برقرار کنم و از اونام این سوال را بپرسم ممنون. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دادا وک بن خوردی این برای منم اتفاق افتاده من با استیم ساپورت صحبت کردم و نتیجه ای نگرفتم گفتن نمیشه انبن کرد 

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Moein22 گفته است :

اقا/خانم    سلام هرکی اگه تو برنامه استیم بازی کانتر گلوبال رو داره میشه کمکم کنه؟ لطفا اسپم علکی نکنید ممنون.

میرم تو بازی کانتر گلوبال بعد یه مچ رو شروع میکنم این ارور رو میده -----> img_5ae2d2ff68661.png

بعد یک چیز دیگه اگه میتونید یه لینک چیزی بدین ببینم میتونم با ادمین های استیم ارتباط برقرار کنم و از اونام این سوال را بپرسم ممنون. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

اول یه توضیح در مورد این:
این میگه که بن شدی عزیزم دیگه نمیتونی CsGo بازی کنی

راه حل:
ساختن یه اک جدید استیم

برای جلوگیری از پیش اومدن این مشکل:

1. چیت نزن
  2. توی سرور های comunity که ادمین های نوبی دارند نرو(اکثرا VAC رو ساپورت میکنند و اگه ادمینی اشتباه بنت بده این بن VAC بن حساب میشه)، همون TG خودمون خوبه ?
  3. اگه خیلی پرو هستی سعی کن خودتو نوب جلوه بدی، زیاد پرو بازی در بیاری بن میشی(سیاست استیم اینه که نیو لول دید داره مثل چی ? میپره وسط درجا بن میده)
  4. برای شروع توی سرور های کامیونیتی مثل همین TG خودمون شروع کن روز بعدش برو توی سرور های رسمی خود CsGo مثل arms Race یا... بعدش برو دنبال چیزای اصلی مثل comptetive 
  5. سعی کن کاری نکنی که بچهای یه مچ از دستت ناراضی باشند میزنند ریپورتت میدند میری اون دنیا ?

اینا تجربه های خودم بود ?

توی سرور Jail Break تهران گیمینگ هم خاطرات خوبی دارم یه سری اونجا بزن یه چند تا عکس هم بگیر بده به من مرور خاطرات کنم ?

لینک به ارسال
در در 27 شهریور 1398 در 18:05، Moein22 گفته است :

بن نشدی عزیز بن بشی رو پروفایل استیمت میزنه منم اینجوری شده بودم تو این صفحه مراحلی که نوشته رو انجام بده درست میشه. 

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2117-ILZV-2837

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، Slade گفته است :

بن نشدی عزیز بن بشی رو پروفایل استیمت میزنه منم اینجوری شده بودم تو این صفحه مراحلی که نوشته رو انجام بده درست میشه. 

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2117-ILZV-2837

این مشکل یا از تنظیمات boot سیستمته یا از firewall که تو کار انتی چیت اختلال ایجاد میکنن از روش انجام بده مشکلت رفع میشه اگه اینو انجام دادی درست نشد برو تو run بزن services.Msc بعد از اونجا فایروالو غیر فعال کن. ولی احتمال اینکه از رو همین مقاله ساپورت استیم بری مشکلت حل شه خیلی زیاده. 

لینک به ارسال

سلام ببخشید میشه ایدی تلگرامتون بدین اونجا سوال بپرسم ؟ 

در در 28 شهریور 1398 در 21:26، Slade گفته است :

این مشکل یا از تنظیمات boot سیستمته یا از firewall که تو کار انتی چیت اختلال ایجاد میکنن از روش انجام بده مشکلت رفع میشه اگه اینو انجام دادی درست نشد برو تو run بزن services.Msc بعد از اونجا فایروالو غیر فعال کن. ولی احتمال اینکه از رو همین مقاله ساپورت استیم بری مشکلت حل شه خیلی زیاده. 

لینک به ارسال

داداش اگه بن شده باشی یه پیغام زرد توی لابی بالای صفحه میاد مه میگه بن شدی.
اگه نشده بودی این را هرو امتحان کن درست میشه

1- برو تو استیم -> بالا سربرگ LIBRARY

2- سی اس اگو کلیک راست کن برو تو Properties

3- توی پنجره ای که باز شده سمت چپ LOCAL FILES رو بزن بعد --> سمت راست روی  Verify integrity of game files کلیک کن و صبر کن تموم شه .
4- حالا وارد بازی شو و تمام 😉

لینک به ارسال