hb051

فرم شکایات سمپ - پلیر ها - hb051

پست های پیشنهاد شده

• نام شما در سرور
    Hb051
  • نام پلیری که از او شکایت دارید
    kingsman
  • نام شاهدین
    SS + Film + Hatta Check PC
  • توضیحات
    آقا بزارید تعریف کنم : امشب ما و چند تن از دوستان رفتیم راب زدیم (به محض آنلاین شدن سرور ).
    .
    موقع فرار کردن من به بالای پل SF رفتم ( بدون وسیله هم میشه بیای اما ایشون حوصله نداشته هانتر ورداشته Pkr
    .
    حالااااااااا همه این ها به کنار ایشون دیده که هیچ ادمینی تو سرور نیست و یه ادمین هم که هست Afk بود
    یعنی !!! اومد دید بالای پل رفتم به سرعت چیت زد رفت Hq هانتر ورداشت اومد فیلم هم دارم که همین پایین آپلود میشه
    بابت کیفیت هم معذرت چون نتم خیلی ضعیفه مجبور شدم پایین بیارم اما قابل دیدن و بررسی هست!
    فقط مدرک چیت زدنش و تلپورت شدنش میزارم و وقتی اینترنتم بهتر شد مدرک الکی هانتر اوردنش هم میزارم ببینید
    پ ن : با اسنایپر روش زوم کرده بودم دقیق میتونید ببینید که ایشون غیب میشن!!!
  • مدارک (فیلم یا عکس)
    230581707_bandicam2019-07-1302-09-35-861.mp4
ویرایش شده در توسط hb051
دیشب اصلاح شد به امشب

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 دقیقه قبل، Amiir گفته است :

با سلام و احترام.

شکایت شما به دلیل مدارک ناقص رد شد!

ممکن است بازیکن توسط ادمین تلپورت شده باشند.

اگر مدارک محکم تری دارید لطفا بگذارید.

موفق باشید.

دوسته عزیز میگم هیچ ادمینی نبوده اونموقع فقط Marijuana بود که AFK بود  شما بری لاگ رو چک کنی یا به ادمین @_MaRTin_ بگید که تلپورتش کرده یا نه 

آخه اصلا طرف میاد به محضی که منو دید برگشت چیت زد هانتر ورداشت اومد کی اینو تلپورت میکنه خدایی

لینک به ارسال

ادمین های عزیز بنده سر شکایت قبلیم که ایشون چیت زده حتما هستم و در پایین مدرکی دیگر علیه ایشون که من رو پل SF بودم ( صدبار گفتم بازم میگم بدون هیچ وسیله ای هم میشه اونجا اومد) ایشون با هانتر اومده مارو میزنه خواهشا بررسی شه 

http://s8.picofile.com/file/8366464800/bandicam_2019_07_13_03_06_36_830.mp4.html

.

ضمنا هر کاری از دستم بر بیاد میکنم برای ثابت کردنی که ایشون اونموقع چیت زدند چون ادمین های آنلاین 1 نفر بود که مارتین بود اون هم AFK و محاله کسی تلپورتش کرده باشه!!!

ویرایش شده در توسط hb051

لینک به ارسال

ای بشکند کمر دروغگو داشتم فیلم راب رو میدیدم خدا رو شکر یه جا /Admins رو چک کردم و این مدرک نشون میده که اونموقع فقط ادمین مارتین آنلاین بوده!!!

.

ضمنا در اون لحظه ادمین Marijuana اصلا Hq NG نبوده که بخواد ایشون رو تلپورت کنه ! 

مدرک پایین ثابت کننده هست

bandicam_2019_07_13_03_26_09_272.jpg 

باشد تا رستگار شوید

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، hb051 گفته است :

ای بشکند کمر دروغگو داشتم فیلم راب رو میدیدم خدا رو شکر یه جا /Admins رو چک کردم و این مدرک نشون میده که اونموقع فقط ادمین مارتین آنلاین بوده!!!

.

ضمنا در اون لحظه ادمین Marijuana اصلا Hq NG نبوده که بخواد ایشون رو تلپورت کنه ! 

مدرک پایین ثابت کننده هست

bandicam_2019_07_13_03_26_09_272.jpg 

باشد تا رستگار شوید

الان ادمین میاد میگه احتمال داره یکی از بغل کشتتش

شکایت شما به دلیل این احتمال رد میشود.

ویرایش شده در توسط GodFather

لینک به ارسال
در هم اکنون، GodFather گفته است :

الان ادمین میاد میگه احتمال داره یکی از بغل کشتتش

والا این همه مدرک میدی آخر میگن رد شد ! 

آخه بابا یچیزی بگید با عقل جور در بیاد.

لینک به ارسال

ببخشید که دخالت میکنموالا ایشون خودش غیب نشد که احتمال بدیم یکی کشتتش با ماشین غیب شد!

و اینکه شما مدرکی هم دادید که فقط یک ادمین انلاین بوده اون ادمین هم ادمین لول 2 بوده که ادمین لول 2 /TP ندارد!!

پس فقط یه حالت میمونه اونم اینه که یکی اینو کشته بعد سری /fvr زده که خیلی احتمالش کمه!

لینک به ارسال
در هم اکنون، Mr_killer2000 گفته است :

ببخشید که دخالت میکنموالا ایشون خودش غیب نشد که احتمال بدیم یکی کشتتش با ماشین غیب شد!

و اینکه شما مدرکی هم دادید که فقط یک ادمین انلاین بوده اون ادمین هم ادمین لول 2 بوده که ادمین لول 2 /TP ندارد!!

پس فقط یه حالت میمونه اونم اینه که یکی اینو کشته بعد سری /fvr زده که خیلی احتمالش کمه!

ساب لیدر نیست که بخواد fvr بزنه

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، hb051 گفته است :

ساب لیدر نیست که بخواد fvr بزنه

اره دیدم رانک 2 هست 

ایشون من خودم هم دیدم که چندین بار به دلیل Cheat next ban کیک شدن اگه درست بگم فکر کنم یه بار SaViOrS کیکش کرده بود

و اینکه شما 2 تا مدرک دادید یکی اینکه

مدرک اول: بازیکن غیب میشه با ماشین و چون /hfind کردید هیچ نشانه ای از  Left the game بازیکن برای شما نیومد و روی map شما به 1700 متر دور تر رفت

مدرک دوم: هیچ ادمینی جز مارتین که ادمین لول 2 هست و ادمین لول 2 دستور /tp را ندارد انلاین نبوده پس ادمینی تلپورت ندادش

در مورد اوردن هانتر هم بگم که قانون تغییر کرده نمیدونم خبر دارید یا ندارید شایدم واسه خیلی وقت پیشه این قانون خوب جا نیوفتاده 

ما فکر میکنیم فقط موقعی که هوایی هستیم اوردن هانتر مجازه 

اما

بدونید که اگر بالای ساختمون باشید( تقریبا بلند باشه) اوردن هانتر غیر مجاز نیست!!

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Mr_killer2000 گفته است :

این هم یک اسکرین شات واسه کسایی که فکر میکنن ادمین تلپورت یا ریسپاونش کرده!!!

sa-mp-270.png

لینک به ارسال

بنده درخواست اشد مجازات رو برای Cheater های سرور دارم.

طرف حتی نیومده یه دفاعی از خودش بکنه.

مدارک خیلی کامل و واضح هستن.

لینک به ارسال
در 54 دقیقه قبل، PersianZeus گفته است :

بنده درخواست اشد مجازات رو برای Cheater های سرور دارم.

طرف حتی نیومده یه دفاعی از خودش بکنه.

مدارک خیلی کامل و واضح هستن.

دفع قبل هم اینkingsman اینکار کرده بود! مدرکش میدم همینجا

IMG_20190711_162405.jpg

لینک به ارسال

ba salam mn aval az hame az doostan khahesh mikonam be moozuii ke be shoma marbut nist dekhalat nakonid  va inke ishoon dishab be mn pm dad ke to cheat mizani mn ham ss va film daram bande vaghti ba bullet be pool sf residam va didam ke balaye poole baray inke be hq berm mashin ro trekoondam va mashin hpish 300 bood ba yezarbe atish greft bad az on ham ba hunter baray koshtan ishoon raftam 

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، kingsman گفته است :

mehrab devil mn fw in karamo greftam ye poosto chand bar nazar

.

ویرایش شده در توسط gtmab

لینک به ارسال

اولا من مهراب نیستم

ثانیا با حرف نمیشه ثابت کرد و این اسکرین شاتی که شما دادی ربطی به این که ماشین آتیش گرفته نمیشه!

سوما : حد اقل زمان واسه اینکه ماشین بترکه و شما بری hq از اونجا دیوتی شی هانتر ورداری و بیای حد اقلش یه 2 دقیقه ای طول میکشه! اما شما تو 20 ثانیه این کارو انجام دادی + فیلم هست

چهارما: من با Snipe فقط نمیتونم بهتون شلیک کنم  و اینکه روتون زوم کردم مشکلی نمی بینم توش!

و در آخر : بنده از شما مدرک اسکرین شات یا فیلم میخوام که ثابت کنه ماشین رو ترکوندید چون تو فیلم اصلا زمان ترکاندن ماشین نداشتی شما و به طور عجیبی تلپورت شدی!

من پای شکایتم هستم و منتظر هستم ادمین یا ناظری بیاد خودش مشکلو حل کنه!

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، kingsman گفته است :

felan ke shekayat shoma rad shoode badesh shoma ba snipe be mn tir zadi zamani ke az mashin piade shoode boodam va dar akhar baray chizi ke nemitooni sabetesh koni talash nakon 

ادمین باید شکایت رو رد یت قبول کنه نه شما ! 

من ازت مدرک میخوام بابت این حرفایی که میزنی

اگر هم مدرک نداری سکوت کن!

از 1:41 تا 1:44 فقط 3 دقیقه فیلم بدی همه چی معلوم میشه!

ویرایش شده در توسط hb051

لینک به ارسال