رفتن به مطلب
جستجو در
 • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

ارسال های توصیه شده

به نام خدا

قوانین Report سرور سمپ تهران گیمینگ | Tehran GaminG

 

 • گزارش یا همان (Report) چیست؟

یکی از دستورات عمومی سرور هست که با استفاده از آن میتوانید گزارشاتی مثل (مشکلات سرور از جمله گیر کردنافتادنسقوط کردن و همچنین افراد متقلب) را به اَدمین های سرور گزارش دهید.

 

 • دستور شروع گزارش دادن  [Report/]

بعد از نوشتن دستور  [Report/] و زدن دکمه Enter, صفحه ای برای شما باز میشه که به به صورت زیر میباشد.

Report.png.9dbc1d4ea49de6ee70af9f3100ead87d.png

بعد از باز شدن صفحه بالا, شما باید موردی که میخواهید گزارش دهید رو بنویسید و بعد گزینه سمت چپ "Send" رو انتخاب کنید, که اگر درست انتخاب بکنید، متن پائین نوشته میشود. نکته: از خالی گذاشتن این قسمت یا نقطه گذاستن خودداری کنید و مستقیما کار خود را بنویسید.

1497747432_SendReport.png.af3a076c72b5b166ae8231fc453017da.png

 

 • دستور لغو کردن گزارش دادن [Cancel Report/]

اگر در هر زمان و مکان مشکل شما رفع شد یا از گزارش دادن منصرف شدید, میتوانید از دستور [Cancel Report/] استفاده کنید که اگر به درستی دستور رو بنویسید, متنی مانندِ متن پائین نوشته میشه.

53024000_CancelReport.jpg.86a9eb9eea7515c111e610f77f2fb030.jpg

 

 • دستور صحبت کردن در گزارش [AL/]

زمانی که یک اَدمینِ گزارش شما را جواب داده و با شما شروع به صحبت درمورد گزارش کرده است با این دستور میتوانید با اَدمینِ مورد نظر صحبت کنید و مشکل خودتون رو بگید.

 

 • قوانین گزارش دادن یا همان (Report)
 1. شما فقط و فقط حق دارید درباره مواردی که در بالا ذکر شد از دستور (Report) استفاده کنید در غیر این صورت تا دوبار گزارش شما به صورت مستقیم بسته (Closed) و بار سوم از سرور کیک (Kick) میشوید.
 2. شما حق ندارید از دستور (Report) برای کارهای شخصی ( تنظیم شدن تنبیه اقلیتی, احیاکردن (Respawn), تلپورت به مکانی دیگر, پول گرفتن از اَدمین و غیره) استفاده کنید, در صورت تکرار و ادامه دادن چنین گزارشاتی, گزارش شما برای بار اول بسته (Closed), برای بار دوم شما از سرور کیک (Kick) و برای بار سوم شما یک عدد اخطار (Warn) دریافت خواهید کرد.
 3. شما حق ندارید از شکلک هایی (Emoji) که ممکن است باعث ایجاد سوءتفاهم شود یا آزردگی شما یا اَدمینِ مورد نظر شود استفاده کنید.
 4. شما مجاز به صحبت کردن با لحن دستوری و طلبکارانه با اَدمین نیستید, همچنین حق ندارید از کلمات زشت و رکیک در گزارش خود استفاده کنید, در غیر این صورت طبق قوانین عمومی سرور با شما برخورد میشود.
 5. دستور (Report) برای شوخی, صحبت کردن, دوست شدن, گفت و گو و ... با اَدمین نیست و شما حق چنین کاری رو ندارید در غیر این صورت تا دوبار گزارش شما به صورت مستقیم بسته (Closed) و بار سوم از سرور کیک (Kick) میشوید.
 6. تمامیه شکایات داخل انجمن صورت میگیرد, شما حق ندارید داخل گزارش از کسی شکایت و یا به اَدمین اطلاع رسانی کنید که از کسی شکایت دارم یا داخل انجمن شکایت کردم, اَدمین های محترم در اسرع وقت انجمن را بررسی کرده و به شکایات شما رسیدگی میکنند.
ویرایش شده توسط Theo
 • پسند 10
 • تشکر 5
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 • Theo عنوان را به آموزش و قوانین Report دادن تغییر داد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
 • اضافه کردن...